Gabinet Rehabilitacji Ruchowej REDO

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej REDO

Prawy panel

O nas:

OFERUJEMY   

            

 

 

ZAPEWNIAMY

 

 

Jesteśmy grupą… przyjaciół‚‚ zafascynowanych i kochających swoją pracę. Chcemy nieść pomoc innym w ich dążeniu do wyznaczonego celu, jakim jest sprawność w codziennym życiu. Od kilku lat tworzymy zgrany zespół, który ciągle dążący do podwyższania swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach oraz zdobywanie z różnych źródeł nowinek w dziedzinie fizjoterapii.

 

            W lipcu 2010 roku zmieniliśmy siedzibę i aktualnie mieścimy się przy ul. Chmieleniec 16/6  (Ruczaj) w Krakowie. W nowym przestronnym gabinecie mieszczą się dwie sale rehabilitacyjne w których pomagamy pacjentom ze schorzeniami narządu ruchu, dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów obwodowych wrócić do formy.  Zajmujemy się również korekcją wad postawy dzieci i młodzieży.

 

          W 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej dzięki czemu stworzyliśmy innowacyjną pracownie badań i diagnostyki pacjentów. Wykonujemy badania z wykrzystaniem EMG kinezjologicznego oraz z użyciem platformy stabilograficznej. Jest to pomocne w ocenie i planowaniu terapii pacjentów.

 

Innovator Małopolski 2010

 

                Zapraszamy serdecznie na pewno polubisz panującą u nas atmosferę i rozpoczniesz usprawnianie swojego ciała z naszą pomocą.

 

 

platforma

Optymizm theme by
Jantom.Studio

Copyright © 2010

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem. Możesz określić‡ warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

194,475 unikalnych wizyt | Wygenerowano w sekund: 0.04 - 11 zapytań MySQL

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.